Obnova poškozených vlasů

INSIGHT DAMAGED HAIR – SYSTÉM OBNOVUJÍCÍ POŠKOZENÉ VLASY

Novinka v péči o vlasy – dopřejte svým vlasům regeneraci!

Nová restrukturalizační péče s mořskými řasami.

 

DAMAGED HAIR BOOSTER
– restrukturalizační prášek. Obsahuje akátový výtažek a výtažek z mořských řas. Kombinace rostlinných výtažků a restrukturalizační masky Damaged Hair je ideální řešení pro ty, kteří chtějí dosáhnout okamžitého a hmatatelného výsledku v salonu. Vhodný zejména pro slabé a poškozené vlasy, dodává jim pevnost a hebkost. Přípravek je 100% přírodního původu!

 

 

 

Po aplikaci v našem salonu doporučujeme používat přípravek pro domácí péči:

DAMAGED HAIR SPRAY 

Tento sprej byl vytvořen pro udržující domácí péči poškozených vlasů. Díky pravidelnému používání zanechá Vaše vlasy měkči, silnější a pružnější. Obsahuje bambusový, pšeničný extrakt a extrakt z mořských řas.

 

LETNÍ DOVOLENÁ


4. července – 5. července
29. července – 2. srpna
26. srpna – 6. září

NOVINKA!

Dopřejte svým poničeným vlasům péči, kterou tolik potřebují! Nový prostředek INSIGHT DAMAGED HAIR dodá vašim vlasům potřebné látky, měkkost, hebkost a zdraví.

Řekli o nás

Kdo mě stříhá:
"Z tohoto kadeřnictví odcházím vždy spokojená. Ceny rozumné a střih i barva jsou podle mých představ a hlavně i po 2 měsících střih stále drží tvar. Teď už se ani jinam stříhat nechodím."

Známý kadeřník:
"Naprosto vynikající kadeřnictví. Lucka přesně ví, co dělá, výsledek vždy vypadá moc pěkně a účes vydrží. Jsem spokojený a jinam už nechci!"

Kontaktujte nás

E&K vlasové a nehtové studio
Nopova 41
Brno, 615 00

Objednání: +420 773 046 149