Barvení vlasů a vousů

Jsme zaměřeni na muže, kteří razí moderní životní styl, pečují o svůj vzhled a vitalitu, nabízíme barvení a podporu růstu vlasů, obnovu vlasového pigmentu, obarvení šedých vousů, zbavení se lupů, ale také módní vzhled či perfektní střih. To vše je součastí úspěchu v pracovním i soukromém životě. Nabízíme vám přípravky, které představují to nejlepší v oblasti kosmetiky

Barvení vousů

Stejně jako vlasy, i vousy časem šediví, mnohdy dokonce dříve než vlasy. Vousy jsou ovšem podstatně  odolnější, proto vyžadují ošetření speciální barvou. Nabízíme vám přípravky, které používají profesionální maskéři a vyzážisté.

Jak vybrat správný odstín?

Napoprvé zvolíme odstín podle barevné škály. Pokud váháte mezi dvěma odstíny, doporučujeme zvolit spíše ten světlejší. Stejný postup doporučujeme i při prvním výběru barvy na vlasy. Při prvním barvení doporučujeme nechat barvu působit spíše kratší dobu. Postupně můžete zintenzivňovat, návrat barvy tak bude pro vaše okolí naprosto nenápadný a pozvolný.

 

 

NOVINKA!

Dopřejte svým poničeným vlasům péči, kterou tolik potřebují! Nový prostředek INSIGHT DAMAGED HAIR dodá vašim vlasům potřebné látky, měkkost, hebkost a zdraví.

Řekli o nás

Kdo mě stříhá:
"Z tohoto kadeřnictví odcházím vždy spokojená. Ceny rozumné a střih i barva jsou podle mých představ a hlavně i po 2 měsících střih stále drží tvar. Teď už se ani jinam stříhat nechodím."

Známý kadeřník:
"Naprosto vynikající kadeřnictví. Lucka přesně ví, co dělá, výsledek vždy vypadá moc pěkně a účes vydrží. Jsem spokojený a jinam už nechci!"

Kontaktujte nás

E&K vlasové a nehtové studio
Nopova 41
Brno, 615 00

Objednání: +420 773 046 149